Корзина
13 отзывов
ТОП продажів 2018-го року! ЕЛІТНІ ФІЛЬОНЧАСТІ ВОРОТА!!!Детально...
+380
50
434-08-00
+380
98
544-01-00
+380
50
434-01-01
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцыул. Первая Пригородная, 3
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
БРАМУС - Ворота Автоматические, Ролеты, Автоматика для Ворот, Ограждения, Шлагбаумы, Двери

Nice

Сучасне житло - сукупність технологій і затишку

Міцний зв'язок побутового рівня життя з сучасними інтелектуальними розробками - вже не новинка. Система "Розумний будинок" активно впроваджується в сферу приватного житлобудівництва як комплексно, так і частково. Все більше і більше будинків отримують "інтелектуальну начинку", що позитивно позначається на рівні життя, комфорту і безпеки.

Елементом високотехнологічної системи побутового обслуговування, що найчастіше зустрічається, є автоматизована система "відмикання-замикання" воріт. Зустріти такий девайс можна у багатьох будинках, а також на підприємствах. Адже це не лише своєрідна "данина моді", але і спосіб забезпечити себе і своє житло, зробити життя комфортнішим і безтурботним. Залежно від типу ворітних систем підбирається і автоматика: для орних воріт, відкатних або секційних.

Автоматика для роспашних воріт - види і особливості

Роспашні ворота на сьогодні займають перший рядок в рейтингу популярності. Можливо по тому, що вони є класичним прикладом ворітних систем, а також, мають естетичніший вигляд, виконуються з різних матеріалів, а в деяких випадках презентують "художній погляд на оформлення обгороджування і усієї ділянки в цілому. Установка *автоматики для орних воріт* забезпечить легку і безпечну експлуатацію конструкцій цього виду, подарують комфорт і естетичне задоволення.

Автоматизовані ворітні системи для орних воріт мають широкий модельний ряд, а також підрозділяються на основні типи( по конструкції приводу) :

  • Приводи лінійного типу.

Мабуть, найпопулярніший вид автоматичного устаткування, адже він простий в установці і має велику потужність. У конструкції використовується черв'ячний редуктор і двигун, що використовує або змінний(230 В), або постійний струм(220 В). У разі припинення подання електрики існує можливість ручного відмикання воріт.

  • Важільні приводи.

Підійдуть для ворітних систем шириною не більше 3,5 метрів і з монолітною основою. Їх перевагою є легкість монтажу і невисока вартість.

  • Приводи підземного типу.

Найбільш високий за вартістю і по рівню складності установки вид автоматики. Проте, тільки він дає можливість залишити зовнішній вигляд воріт повністю незмінним, а також гарантує максимальну надійність.

 

Проте оптимальний вибір автоматики можна здійснити тільки після консультації фахівця, який зможе врахувати усі нюанси.

 

ГалереяСписок