Корзина
13 отзывов
ТОП продажів 2018-го року! ЕЛІТНІ ФІЛЬОНЧАСТІ ВОРОТА!!!Детально...
+380
50
434-08-00
+380
98
544-01-00
+380
50
434-01-01
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцыул. Первая Пригородная, 3
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
БРАМУС - Ворота Автоматические, Ролеты, Автоматика для Ворот, Ограждения, Шлагбаумы, Двери

Nice

Сучасні технології на службі у комфортного життя

Включення найсучасніших технологічних елементів в побутову сферу сьогодні дуже популярно. Так, система "розумний будинок викликає непідробний інтерес, активно впроваджується в житлобудівництво як частково, так і використовуючи комплексні рішення. Можна відмітити, що найбільшу популярність отримали до нинішнього моменту локальні прояви такої технологічної модернізації. Яким, приміром, являється автоматика для воріт. Оснащення ворітних систем такою функцією приносить масу переваг. Окрім того, що це дуже зручно і дозволяє позбавитися себе від фізичних зусиль, неодмінним плюсом є і той факт, що управління і контроль за доступом на територію знаходиться тільки у ваших руках. До того ж, такий девайс дозволяє істотно збагатити зовнішній вигляд ділянки, надати йому презентабельності і підвищити статус.

Автоматизованими системами можуть бути оснащені усі види воріт : орні, секційні або відкатні. Нижче ви зможете ознайомитися із специфікою автоматики для відкатних воріт. 

Автоматика для відкатних воріт вибір на користь надійності, економії і естетики.

Відкатні ворота набувають все більшої популярності, складаючи гідну конкуренцію "орній" класиці. Чим продиктований вибір на користь відкатних воріт і автоматики для відкатних воріт?

Природно це компактність. Такі ворітні системи мають особливу інженерну конструкції, яка дозволяє істотно заощадити простір, а спосіб відкривання дуже і дуже зручний в нашій кліматичній зоні. Автоматика для відкатних воріт безшумно і без докладання яких-небудь зусиль зрушить створу, варто лише натиснути на кнопку. Відсутність направляючих елементів в створах ворітних систем такого типу не обмежують висоту транспорту, який може в'їхати на вашу ділянку. Тому ж, дуже привабливий і сучасний зовнішній вигляд підкуповує багатьох! Ви можете підібрати як оптимальний колірний варіант, так і особливе дизайнерське виконання. Автоматика для відкатних воріт вибирається в основному залежно від ваги конструкції. Проте, не варто упускати з виду такі параметри як розмір стулки воріт, інтенсивність використання і швидкість роботи системи, клімат, складність монтажу і так далі.

На сьогодні існують широкий вибір автоматичних приводів для цього типу ворітних систем, від бюджетних і відносно недорогих до надійніших, а отже, більш високих у вартості. Модельний ряд також досить широкий і презентується багатьма іменитими виробниками сучасних інженерних систем.

ГалереяСписок